úterý 22. dubna 2014

NATÁČENÍ S ČT: NABRUČENÍ. SENIOŘI A HANNAH FOODBLOGUJOU.

Podílím se na natáčení pořadu Nabručení pro Českou televizi. Skupina seniorů se konfrontuje se světem mladých. Po dílech, kde se učili jezdit na BMX a díle o tetování, kde se dva z nich potetovat nechali a jeden prozměnu potetoval svou dceru, je čekal díl o foodblogování a dobrym jídle - se mnou (Dita P. na poslední chvíli odřekla) a majitelem Sushi Baru, Lukášem Pospíšilem. Poprvé jsem je měla překvapit v jídelně na stojáka v Bělehradský. Byla jsem trochu nervózní, ale i tak jsem si zvládla vybrat to nejlepší z polední nabídky - jehněčí žebro, brkaši a špenát. Jak se vzápětí ukázalo, navzdory očekávání, pánové byli super, jídlo, zcela podle očekávání, hnusný. Brkaše z prášku, špenát nadvacetkrát rozsekanej, zmraženej a rozmraženej, jehnečí nic moc. Pánové si dali vesměs drškovou a nějaký uzený věci s křenem. Za zmínku stojí fakt, že nic na našich talířích nebylo čerstvý.

Hezký slánky a pepřenky. Nevíte, kde se prodávají?

Dojedli jsme.

Pak jsme jeli do Sushi baru, dát si něco trochu jinýho. Zprvu jsem se bála, že na pány budu tzv. moc, ale při cestě autem jsem si říkala, jestli náhodou nejsou trochu moc na mě.

HANNAH: Tak jsme tu, vystupujeme, vemte si kabelky.
PÁN: Jasně, vezmu si kabelku, mám v tí rtěnku a make-up. A taky kondomy. Máma říkala, že na sebe mám dávat pozor.

Lepší.

Zákulisní.

Kluci taky chtějí napsat něco na Vývařovnu, po menzách v Německu a v Indii a zpráv z první ruky z Ruska si říkám, že to bude dost zajímavý. Nabručené uvidíte v telině na podzim.

4 komentáře:

 1. co mládí to co tady dáji to staré rádo pojedi! neni placeni. Krasné Venilikonlce. Tranh

  OdpovědětVymazat
 2. Nauč se česky hotentote

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den áno děkujeme že takovi je těšké čeština a takovi nápravime co sme nápsal chýbí. Děkujeme Váš Nguyen Tranh

  OdpovědětVymazat
 4. omg hannah ta jídelna, tam jsem taky párkrát posvačila. A jejich espéčko mě taky nemale nadchlo!

  OdpovědětVymazat