PRESS

Apetit (srpen 2017)

Elle (červenec 2017)Respekt (březen 2016)
 https://www.respekt.cz/kultura/zivot-je-raut-na-vyhlaseni-chceme-chlebicky


Marie Claire (srpen 2014)


In Magazín Hospodářských novin (14.8.2013)

Týdeník Respekt (1.7.2013)

Markething.cz (8.4.2013)
Blog Vývařovna se za dva roky existence stal českou internetovou stálicí. Kromě tématického zaměření zaujal především ostrým vtipem autorek a negativními recenzemi. "Jsme jediným upřímným blogem mezi foodblogy. Píšeme o místech, kde lidé skutečně jedí - tím jsme zaplnili mezeru na trhu," říka jedna z autorek blogu Karol Hošek.
CELÝ ČLÁNEK


ELLE (1.4.2013)
"Jako kavárenská krysa, která si vzhledem ke kancelářské práci ráda občas dopřeje brzkou snídani venku, musím ocenit kavárnu Monolok," praví Jana z trojlístku gastro blogerek webu Vyvarovna.com. CELÝ ČLÁNEK

Marie Claire (1.3.2013)
"Tak trochu vintage je i blog Vyvarovna.com, který Jana píše společně s jeho zakladatelkami Hannah a Karol, který se vtipně a ironicky věnuje vývařovnám a menzám. "Všechny tři milujeme staré nádobí, hledáme ho i v kontejnerech, ale přechází to v usilovné hledání co nejbizarnějšího tisku, který kdy na talíři byl...CELÝ ČLÁNEK

Univerzum Radia Wave, Český rozhlas(8.1.2013)

Už vás nebaví podesáté za sebou obědvat těstoviny se sýrem a kečupem a večeřet chleba se šunkou? Universum pro vás za asistence holek z blogu Vývařovna přichystalo několik receptů. Podmínkou každého receptu byla, kromě kvality pokrmu, rychlost a nenáročnost přípravy. Tak abyste u plotny netrávili čas, který můžete věnovat „učení“.
ZÁZNAM ROZHOVORU


Lidovky.cz (17.11.2012)

Karol, Hannah a Pakočka, autorky blogu Vývařovna, o sobě říkají, že tvoří jediný upřímný foodblog v Česku. Ve svých příspěvcích se nezaměřují na luxusní restaurace, ale popisují především jídla v kantýnách a menzách. S vtipem a nadhledem tak kritizují polední obědy většiny obyvatel republiky.
CELÝ ČLÁNEK

Reflex (1.11.2012)
 "Jsou to přestupní stanice mezi školními jídelnami a "dospělým" stravováním". Jak se jí ve vysokoškolských menzách? Nic moc, dozvídáme se z blogu Vývařovna.com, který dělají tři mladé dívky. O projektu jsme mluvili s jenou z nich, s Karolínou Hošek.
 CELÝ ČLÁNEK

ČiliChili (1.9.2012)
 "První foodblogerská liga je elitnější a uzavřenější skupina než odpovlední čaj na Bilderbergu. V zásadě se tam můžete dostat dvěma způsoby. První je objevit pole neorané a vtipně ho zorat. Tak to například udělaly autorky webu vývařovna.com, který se jakoby vymezuje vůči nafuněným "foodies", píše zásadně o jídlech kantýn a hromadných jídelen, a i když to není vlastně moc o jídle, je aspoň sem tam legrace."  
CELÝ ČLÁNEK (str. 40)


RADIO WAVE, Český rozhlas (19.6.2012)
 "S Karol Hošek jsme si v úterý večer povídali o specialitách a článcích jejich napůl recesistického blogu Vývařovna a také o jejím vztahu k jídlu, českých úletech i kvalitě pražských menz, které nemají, jak možná sami víte, příliš dobrou pověst."
ZÁZNAM ROZHOVORU

APETIT (asi únor, 2012)
Vývařovna: Zaměřuje se na podniky a menzy s (povětšinou) příšernou kuchyní, které popisuje tak barvitě, že doslova cítíte UHO s dušenou mrkví na jazyku. A k tomu samozřejmě spousta dalších informací z celého gastrosvěta. Vtipné postřehy nám vždy zaručeně zvednou náladu.
CELÝ ČLÁNEK

TV METROPOL (3.2.2012)
Co je blog Vývařovna.com vám představíme v tomto díle naší dámské session, zavítá k nám také Jana Kománková a Luciáš F. Svoboda z Protišedi.cz.
Díl 172. ZDE

Cuketka.cz (13.12.2011)
,,Úkaz, výtvor, malý vesmír — Vývařovna! Aneb co vám vyroste, když na zahrádce naroubujete hipsterky na foodblogerky. Malý ešusy? Ne! Vypučí vám z toho epický seriál o menzách, monitoring míst, kam byste nikdy nevkročili a trendy v jídle z jiného vesmíru. Celé to chutná divně (po Vitacitu), ale musím ofiko uznat — jsem závislák."
CELÝ ČLÁNEK