PRESS

Markething.cz (8.4.2013)
Blog Vývařovna se za dva roky existence stal českou internetovou stálicí. Kromě tématického zaměření zaujal především ostrým vtipem autorek a negativními recenzemi. "Jsme jediným upřímným blogem mezi foodblogy. Píšeme o místech, kde lidé skutečně jedí - tím jsme zaplnili mezeru na trhu," říka jedna z autorek blogu Karol Hošek.
CELÝ ČLÁNEK


ELLE (1.4.2013)
"Jako kavárenská krysa, která si vzhledem ke kancelářské práci ráda občas dopřeje brzkou snídani venku, musím ocenit kavárnu Monolok," praví Jana z trojlístku gastro blogerek webu Vyvarovna.com. CELÝ ČLÁNEK

Marie Claire (1.3.2013)
"Tak trochu vintage je i blog Vyvarovna.com, který Jana píše společně s jeho zakladatelkami Hannah a Karol, který se vtipně a ironicky věnuje vývařovnám a menzám. "Všechny tři milujeme staré nádobí, hledáme ho i v kontejnerech, ale přechází to v usilovné hledání co nejbizarnějšího tisku, který kdy na talíři byl...CELÝ ČLÁNEK

Univerzum Radia Wave, Český rozhlas(8.1.2013)

Už vás nebaví podesáté za sebou obědvat těstoviny se sýrem a kečupem a večeřet chleba se šunkou? Universum pro vás za asistence holek z blogu Vývařovna přichystalo několik receptů. Podmínkou každého receptu byla, kromě kvality pokrmu, rychlost a nenáročnost přípravy. Tak abyste u plotny netrávili čas, který můžete věnovat „učení“.
ZÁZNAM ROZHOVORU


Lidovky.cz (17.11.2012)

Karol, Hannah a Pakočka, autorky blogu Vývařovna, o sobě říkají, že tvoří jediný upřímný foodblog v Česku. Ve svých příspěvcích se nezaměřují na luxusní restaurace, ale popisují především jídla v kantýnách a menzách. S vtipem a nadhledem tak kritizují polední obědy většiny obyvatel republiky.
CELÝ ČLÁNEK

Reflex (1.11.2012)
 "Jsou to přestupní stanice mezi školními jídelnami a "dospělým" stravováním". Jak se jí ve vysokoškolských menzách? Nic moc, dozvídáme se z blogu Vývařovna.com, který dělají tři mladé dívky. O projektu jsme mluvili s jenou z nich, s Karolínou Hošek.
 CELÝ ČLÁNEK

ČiliChili (1.9.2012)
 "První foodblogerská liga je elitnější a uzavřenější skupina než odpovlední čaj na Bilderbergu. V zásadě se tam můžete dostat dvěma způsoby. První je objevit pole neorané a vtipně ho zorat. Tak to například udělaly autorky webu vývařovna.com, který se jakoby vymezuje vůči nafuněným "foodies", píše zásadně o jídlech kantýn a hromadných jídelen, a i když to není vlastně moc o jídle, je aspoň sem tam legrace."  
CELÝ ČLÁNEK (str. 40)


RADIO WAVE, Český rozhlas (19.6.2012)
 "S Karol Hošek jsme si v úterý večer povídali o specialitách a článcích jejich napůl recesistického blogu Vývařovna a také o jejím vztahu k jídlu, českých úletech i kvalitě pražských menz, které nemají, jak možná sami víte, příliš dobrou pověst."
ZÁZNAM ROZHOVORU

APETIT (asi únor, 2012)
Vývařovna: Zaměřuje se na podniky a menzy s (povětšinou) příšernou kuchyní, které popisuje tak barvitě, že doslova cítíte UHO s dušenou mrkví na jazyku. A k tomu samozřejmě spousta dalších informací z celého gastrosvěta. Vtipné postřehy nám vždy zaručeně zvednou náladu.
CELÝ ČLÁNEK

TV METROPOL (3.2.2012)
Co je blog Vývařovna.com vám představíme v tomto díle naší dámské session, zavítá k nám také Jana Kománková a Luciáš F. Svoboda z Protišedi.cz.
Díl 172. ZDE

Cuketka.cz (13.12.2011)
,,Úkaz, výtvor, malý vesmír — Vývařovna! Aneb co vám vyroste, když na zahrádce naroubujete hipsterky na foodblogerky. Malý ešusy? Ne! Vypučí vám z toho epický seriál o menzách, monitoring míst, kam byste nikdy nevkročili a trendy v jídle z jiného vesmíru. Celé to chutná divně (po Vitacitu), ale musím ofiko uznat — jsem závislák."
CELÝ ČLÁNEK