O NÁS

V tomhle jarním dotazníku nás neuvidíte. Tedy aspoň zdánlivě. Nahlédněte do našich pokojíků prostřednictvím našich knihoven. A zjistěte něco o naší chystané knížce.

Naší profilovou sérii jsme si vyfotily samy. No a?
PAKOČKA

KDO BY SI JI MĚL PŘEČÍST?
Všichni, kdo čtou náš blog. Všichni, kdo se tváří, že čtou náš blog. Všichni, kdo čtou naše Facebookový posty. Všichni, kdo si myslí, že jsme foodblog. Všichni, kdo občas skončí ve tři ráno v Mekáči. Všichni, kdo se občas opijou, všichni, kdo se někdy zamilovali a rozešli. Všichni, kdo mají rádi kočky. Všichni, kdo nás mají rádi i všichni, kdo nás nesnášej. Takže prostě všichni.
KOMU JI DARUJEŠ?

Mámě. Bývalému milenci. Mým spolubydlícím. Mým nadřízeným. Kanceláři 306. Bývalýmu šéfovi. Ještě se divíte, že jsme chtěly tolik autorskejch výtisků?
MEZI KTERÉ DVĚ KNIHY SE NEJVÍC HODÍ V KNIHOVNĚ?

"Wasting time on The Internet" a Breviář správného děvčete.


DANIELA

KDO BY SI JI MĚL PŘEČÍST?

Všichni. A tím nepřeháním. Chci, aby každý sám na sobě vyzkoušel, co s ním náš Život je raut udělá. jestli se dojme, zasměje, pohorší, nebo naopak nehne brvou. Bude to takový velký emoční test, skoro jako gastroskopie do nitra vaší třinácté komnaty. KOMU JI DARUJEŠ?

Mojí šéfové. A budu doufat, že mě nevyhodí. MEZI KTERÉ DVĚ KNIHY SE NEJVÍC HODÍ V KNIHOVNĚ?

Mezi Islám v srdci Evropy a Gone with the Wind.


HANNAH

KDO BY SI JI MĚL PŘEČÍST?
Holky kolem dvaceti. Troufám si tvrdit, že když si ji vezmou k srdci, ušetří jim to spoustu stresů a třeba i fuck-upů.
KOMU JI DARUJEŠ?

Haha. Komu jinému darovat svou první knihu než svému klukovi? Problém je ale v tom, že ji celou navrhl s komplet Vývařovnou v zádech a když řeknu, že je rád, že ji (i nás) má z krku, jde ještě o hodně velký eufemismus. Pak bych ji ráda věnovala své kamarádce Lucce, jenže ta pro změnu dělala art-directing a styling fotek, a svou kopii taky dostane. Stejně tak holky z Vývařovny. Takže obligátně asi rodina, konkrétně ti členové, které po jejím přečtení netrefí šlak.
MEZI KTERÉ DVĚ KNIHY SE NEJVÍC HODÍ V KNIHOVNĚ?

Mezi dvě úplně jakýkoliv. Fakt. Naše kniha je natolik svébytný, všeobjímající a bizarní spojovací článek, že dodá nový význam naprosto všemu.