O NÁS

Podzimní dotazník- aneb tentokrát jsme to stihly. Za oblečky a doplňky opět děkujeme H&M.
Naší profilovou sérii tentokrát vyfotila skvělá fotografka Johana Pošová. A není to náhoda. 

Cukrárna Belcredi
PAKOČKA


Na co se na podzim těším?
Na to, že už nebude léto, který letos bylo jako naprostá horečková agonie. Na to, že bude babí léto. Na to měkký teplý světlo, vrstvení oblečení, ponožky v gumovejch sandálech s vlněným kabátem. Na volný víkendy. Na čtení knížek.

Oblíbený podzimní jídlo/surovina:
Houby a dýně. Taky je pro mě podzim a zima polívková sezona. Víc polívek, prosím. Hlavně boršč a zelňačku.


Nový oblíbený podnik:
Zatím takovej neotevřel.

Co mě čeká a na čem pracuju?
Je to tak, děláme na knížce. Takže pracuju na tom nezešílet z psaní nebo překonávání krize, když mi psát zaboha nejde. To samý platí i pro moje psaní a mluvení pro radio Wave. 


Podzimní pitíčko:
#životjebraník a #bechelove aneb jsou věci, které se nemění s ročním obdobím. A kdybyste mě někde potkali jak míchám víno s panákama, prosimvás, propleskněte mě.


Nonstop potraviny Mr.Pollo

DANIELA 


Na co se na podzim těším?

Nejvíc se těším na babí léto, protože mám pocit, že to regulérní vůbec nebylo. Cítím takový divný zklamání, protože mi poslední roky nevadí vedra a docela si je užívám a letos nic?! Jo a taky na dovču s mámou. Každý rok ve stejném hotelu na stejném ostrově all inclusive nádhera. 


Oblíbený podzimní jídlo/surovina:
Podzim začal už teď v srpnu, takže je to houbové rizoto a smaženice. K podzimu taky patří dýně a čím blíž k zimě, tím levnější a kvalitnější mandarinky. 


Nový oblíbený podnik:
Cobra. To je bez diskuze. Nová letenská éra, jsem z ní nejvíc nadšená! 


Co mě čeká a na čem pracuju?

Čeká nás s holkama nová kniha. Jinak pracuju, abych měla na pršuty a na nový boty, ale vývařovna kniha je ted moje priorita a radost. 


Podzimní pitíčko:
Vrátila jsem se po letech ke špinavýmu martini. Zvláštní nostalgie v jiném rozpoložení.


Juanitin pokojíček na Krymské, kde trávím srpen. Jako bych byla na dovolené.

HANNAH


Na co se na podzim těším?

Na nový byt – budu opět ze Žižkova, že si na jeho konci koupíme s Ondřejem letenku někam do Asie a hlavně na dodělání filmu, na kterém pracuju.

Oblíbený podzimní jídlo/surovina:
Pivo.

Nový oblíbený podnik:
Doufám, že se v novém bytě budu cítit stejně dobře, jako se poslední dobou cítím v Café Sladkovský. A také na bar, co otevírají moji oblíbení barmani ze Sladkáče v Moravské. Má se jmenovat Bulerbyn.Co mě čeká a na čem pracuju?

Překládám dětskou knížku, pracuju na svém filmu o schizofrenním malíři, Slow Up workshop ve Veletržním paláci, kde se budou vyrábět králíčci na základě mého prvního filmu.

Podzimní pitíčko:
Prosím, už žádný.