úterý 15. října 2013

PŘEDVOLEBNÍ BIZÁR: TOP 09 ZAÚTOČILA NA BABIŠE PÁRKY

Mám ráda volby, protože je to festival bizáru a divnosti. Nemám ráda volby, protože jakožto řádná občanka vybavená občankou musím pak některý z těch bizárů a divností volit. V sobotu jsem šla na dvě akce, kde bylo stranou TOP 09 dáváno lidu jídlo zadarmo. Menu hodnotím takto:


1# Top 09 strikes back proti Babišovi a na Praze 9 organizuje soutěž v pojídání párků.


2# Prozíraví straníci pro všechny případy přistavili i sanitu...Soutěžícím totiž padá mastný produkt do žaludku jak Váňa před poslední překážkou. Jen aby nebyla konina i uvnitř..!


3# Vítězem se po 30 minutách usilovného zápolení stává řádový člen strany Drnovec, který jich bez poblití zdolal 20.4# Soupeři šampionovi gratulují a slibují, že léčbu žaludečních vředů bude i po zvolení Topky nadále hradit pojišťovna. Šampion začíná tajně přemýšlet, že bude volit ČSSD.


5# Tým Vývařovny zatím degustuje párek a bohužel je nucen konstatovat, že je skoro tak špatný jako ty od Andreje. Plánované škrty se projevily i na přídělu hořčice a to opravdu nemůžeme hodnotit kladně. ANO, tohle bude ještě velmi, velmi těsné!


6# Následuje přesun na předvolební parník. Slovy "plnou parou vzad" se dá nicméně vystihnout i úroveň pohoštění:7# I méně progresivní strana se už poučila od soudruhů z KSČM a sází na nostalgický, retro mls.


8# Kafe se jako jediný Karlovým kuchařům povedlo. Rozmraženej štrůdlík bez chuti a Östereichische Sahne, která má dobu expirace v době, kdy už Miloš možná nebude prezidentem a ODS parlamentní stranou, nic moc. Ámen & antacid & uvidíme, čím mě pohostí další strany. 

Další dokumentaci politického krmelce najdete v rubrice S POLITIKY NEBAŠTÍM

Index žaludečních vředů: 2,2/5

4 komentáře:

 1. Když už se snažíte o němčinu tak aspoň správně - Österreich, se dvěma RR :)

  OdpovědětVymazat
 2. Oni fakt uspořádali soutěž v pojídání párků? ježišmarja SSVPO

  OdpovědětVymazat
 3. Pro mě je cokoli od TOP 09 na zblití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,volíme naše rodiče komunisté ve Vietnamu, logickcé. Zblií je možní že dali do jidel solamy, jako špatne to snáší češské lidé solamyl. Možnosti průjmu i z blití. Děkujem Vám krásně Tranh a Lin Thuy Duc

   Vymazat