neděle 18. října 2020

VÝVAŘOVNA PODCAST

Už pár týdnů máme podcast. Vychází každé druhé pondělí a děláme ho ve spolupráci s Gooutem.
Najdete ho na Apple Podcasts a samozřejmě na Spotify. Nic vám nenutíme, ale když si ho poslechnete a ještě třeba pošlete link mámě nebo bývalým spolužákům ze základky, který beztak na Facebooku máte jen proto, abyste mohli kroutit hlavou nad tím, kolik dětí už stihli mít, budeme moc rády!


S každým jedním follow se nám obměkčí okoralá srdce (možná).
A sem vám hezky pěkně přehledně přikládáme seznam dílů, které už vyšly a taky link. Budete mít zase o něco hodnotnější neděli, garantováno. Pokud se vám podcast nebude líbit, pěníze nevracíme. JE TO TOTIŽ ZADARMO.  A to se už od dob telesshopingu a pyramidového systému podnikání rozhodně vyplatí. Ale my vám žádný švýcarský nerezový hrnce prodávat nechceme, chceme vás jen vzít do různých čtvrtí a míst, který máme rády nebo objevíme náhodou. 


1.díl
Dnes jsme zaskočily na oběd na Palmovku. Pomezí staré Libně a Vysočan vklížené mezi postupující gentrifikaci a artefakty posledních desetiletí neztrácí na autenticitě. Horké odpoledne tu voní jako masna s pultem a cinká jako tramvajová křižovatka. Dáte si tu s námi hotovku a kafe?

2.díl
Dnešní obědovou pauzu jsme strávily na pomezí Letné a horních Holešovic, v místě, kterému se na Letenské partě neřekne jinak, než Mokřad. Zhltly jsme hotovku v hospodě U Sv. Antoníčka a znaveně jsme se doploužily do naší srdcovky za rohem - cukrárny U Veletrhů.

3.díl
Tentokrát nás nemusely trápit briefingy a meetingy, protože jsme se sešly o víkendu. A tak nás trápily jiné palčivé problémy - třeba jak si nepokecat šaty omáčkou před módní přehlídkou a ještě se pořádně najíst. A že jsme se najedly! Objevily jsme jednu klasickou plzeňku v srdci Braníka. Přesně tam, kde se krčí starý klášter ve stínu obřího paneláku.
A nechyběla ani zmrzlina Braník jako dezert, procházka a líný povídání.

4.díl
NA KNÍŽECÍ Další líný víkend, dozvuky kocoviny a výprava do míst, se kterými nás pojí jistý sentiment. Kousek od Knížecí totiž Daniela trávila svoje první roky na vysoký a Jana tudy každý den projížděla dobrou půlku života na trase Barrandov-život. Z hospody do hip kavárny, od kroket k batch-brew. Jak se asi Knížecí změní, až poslední brownfiled zmizí? To se od nás nedozvíte. Za to dojde i šokující situaci z Kavárny, co hledá jméno a spoustu nesmyslného humoru.
2 komentáře:

  1. Podcasty sice nesnáším, takže si vás neposlechnu, ale chtěla jsem jen říct, že od té doby, co jsem se stala pražskou náplavou a znovuobjevila váš blog mě to fakt baví. Čtu si to tady daleko do historie pokaždé, když mám pracovat, ale nemůžu, protože kocovina (jako třeba teď). V každém případě chci hlavně připojit dotaz - co neminout v Podolí? Podobně jako asi vy beru všechno, od dělnických výkrmen a poctivých náleven po milé obchůdky a fancy reštiky kam vzít návštěvy, které se chtějí dobře najíst. Předem díky a přeji hodně zdaru!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky moc za milou zprávu. Na rady se moc necítím, v Podolí bydlím chvíli. Čtyřek je tu hodně, objevujte a když tak se pochlubte. Daniela

      Vymazat