pátek 2. prosince 2016

KZW X VÝVAŘOVNA


Konečně jsme taky jenom nekecaly a konaly. Hlavně díky klukům z KZW, který mají stejný cit pro pivo a tukový rohlíky. Podle našich dvou nejoblíbenějších a nejsrdcovějších článků dáváme ven dva designy, který podle našich přesných popisů i všetečných připomínek do lina zvěčnil Kuba z KZW a va třech jsme tyhle do obrázků přetavený texty vytiskly na trička pro kluky i holky.
Pro malý i velký, tlustý i tenký máme 30 triček, od každého designu 15 v různých velikostech od XS po L. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.
Danielin překrásný symetrický krab i moje vyndaná šilhající dámička jsou prostě dokonalá ukázka toho, že linoryt je great again a nemusí být jenom hnědej. Co přijde příště? Budeme dělat patchworkový deky? A proč ne, že jo!

Premiéru si tyhle nejlepší dárky, na kterých,  slibujem nebudou fleky od majolky, odbudou na holešovickým MINT Marketu (info tady) a to tak, že ZÍTRA. Šok, co? Jako když nečekaně dropne nová deska Lady Gaga. Možná tam dropneme taky a pokřtíme tyhle krásy osobně. Do komentářů nám můžete dát tip ČÍM to pokřtít.


Pokud budete zítra po #pátečku nepoužitelní, tak vám nezbývá nic jiného, než si tuhle parádu koupit za 450 Kč přímo od nás, tedy objednávkou na náš mail vyvarovnablog@gmail.com nebo nám napsat zprávu na naší FB stránku.

Platí se převodem sem 1290032012/3030 a osobní odběr je možný od úterý do pátku v prostoru Xaoxax (Krymská 29) mezi 14.00 a 19.00 a v sobotu mezi 11 a pátou odpoledne.
Pro mimopražské a lidi z Brna je možné poslat poštou, ale musíte nám poslat o tvrdých 90 Kč víc. Ale vyplatí se to, fakt!

Protože pod stromeček jsou nejlepší měkký dárky (a měkký alkohol u stromečku) a navíc s příběhem. Kdybyste se chtěli extra blýsknout, stačí si tyhle příběhy lásky i zoufalství znova připomenout tady, tady a tady a máte tričko s příběhem. Voilá! A možná, že přijde i Marek Vašut...

Foto: Štěpán/KZW <3 děkujeme <3


1 komentář:

  1. Tak uz to nejak s gracii zabalte, to neni hezky, nechat to takhle vysumet doztracena.

    OdpovědětVymazat