pondělí 8. dubna 2013

DOKUMENT O MENZÁCH : GASTROŠOU - TEASER

Marnost menz: Opravdu za pět pětek nedá uvařit? Dá se za dobré jídlo demonstrovat? Která z menz je absolutně nejhorší? Kam zmizela kniha přání a stížností? A co na to odpovědné autority z Univerzity Karlovy?

Podívejte se na TEASER nového filmu režisérky Ivany Hucíkové s Vývařovnou v hlavní roli: Tohle je GASTROŠOU, dokument jen pro silné žaludky, který zvedne ze židle nejen ty, kteří právě obědvají. Pro některé možná nestravitelný!Na datum premiéry se můžete těšit v nejbližších dnech & zároveň budeme moc rády, když nás podpoříte likem, případně budete video sdílet!

8 komentářů:

 1. Dobrý den,
  co to je? co že tam jídlo maji? kde? tak tam musej najist PHO, levni, maji taky!

  Děkujeme Vám

  Tranh a Thuy Duoc

  OdpovědětVymazat
 2. Jde o menzy Univerzity Karlovy, PHO tam bohužel nemají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujeme ze za odpovedila! Rad tady řeknul takovi vietnamsky
   prislovi povidal:,,kolik je ryze pro deti a zenu takovi tam je bambusovi vý- honek ale jaro da vam bylineky podle usmevu,,

   Děkujeme mame radi takovi fotky a ty tri pani tam!

   Tranh a Thuy Duoc

   Vymazat
 3. Fandím vám holky. Pac a pusu.

  OdpovědětVymazat
 4. Fandím vám!
  Momentálně studuju v Helsinkách a tady mají menzy tak o 1000% vyšší úroveň a přitom se tu člověk nají mnohem levněji, než když by si vařil (Za 2,5e je to na místní poměry opravdu hodně levné, i když na to mají samozřejmě vliv příspěvky státu).
  Bylo by super, kdyby se jimi naše menzy inspirovaly!
  Jen pro zajímavost: http://www.hyyravintolat.fi/en/unicafe. V ceně je vlastnoručně namíchaný zeleninový salát, několik druhů pečiva (i bezlepkové), pití, mléko(i bez laktózy)/podmáslí/kefír,a hlavní chod, který se sami naservírujete a nakombinujete s přílohami. Alternativou k teplému jídlu jsou menzami připravované čerstvé bagety, ke kterým si opět můžete dát salát. Za drobný příplatek pak různé dezerty, káva, ovoce... Prostě menzová pohádka :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Děkujeme moc za podporu a doufáme, že dokument přispěje k potřebné změně a k rozpoutání diskuze :)

  Jinak o Unicafé jsme už psaly, zní to skvěle!

  http://www.vyvarovna.com/2012/11/vyvarujete-misa-recenzuje-menzu-ve.html

  OdpovědětVymazat