neděle 1. dubna 2012

PÁR VĚCÍ, PO KTERÝCH SÁHNOUT V ČESKÝCH OBCHODECH

Připravila jsem pro vás menší seznam věcí, které by neměly chybět ve vašem nákupním košíku. Třeba doteď unikaly vaší pozornosti vinou umístění v dolních patrech regálů - je to každopádně škoda. Nebojte si z nich udělat špajzové stálice.

První věc je Hermelínový salát (Lahůdky Cajthaml). Nemusím dodávat, že nejlépe chutná s tukovým rohlíkem:

TESCO value rádoby malinovka bude chutnat skvěle třeba s "Vodkou jemnou":
A jestli už chystáte párty, neměly by na ní chybět BERSI s čabajkovou příchutí:

A u pártošek ještě zůstaneme. Pivo  Ambrosius je zajímavé tím, že jeho obsah je levnější než záloha na láhev.
Záležitost, která by vás rovněž neměla minout - další zástupce TESCO value řady - je jogurt s příchutí řepy, který má nedopatřením na obalu borůvky:Pokud jste došli až sem, možná si říkáte, že tenhle seznam jste už někde viděli? Nejsou to třeba položky z článku v Lidovkách s názvem 10 nejhorších potravin z nabídky českých supermarketů? Jojo, jsou. Teď se určitě prozměnu ptáte, proč vám je tedy prostřednictvím nejvíc cool, hip a rude českého foodblogu doporučuju? Jednoduše proto, že jestli fakt myslíte vážně ty debilní komentáře, třeba ty pod recenzí berlínské menzy, NIC JINÉHO SI NEZASLOUŽÍTE
Díky čau.

Foto: lidovky.cz
Drobná vysvětlivka:TADY

27 komentářů:

 1. Vždycky mě fascinovala sytá barva čabajkových bersi. Zajímalo by mě co je použito jako základní složka barvy tipoval bych to na krev ovulujícího pegase.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wow, člověk, co tohle vymyslí, musí být nějak, něčím vyvolený...tvá krásná, zářivá aura sálá skrze monitor. Mimochodem, proč všichni řeší jednorožce, který má jen roh, zatímco pegas křídla?

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. https://lh3.googleusercontent.com/-4wIwjgLcrlM/T3mz2DDFVOI/AAAAAAAAAVs/p-STD0LdmGE/s400/unipegbreed.jpg Já si dost slibuju od křížení, kdy dalším evolučním stupněm bude kombinace výhod obou druhů.

   Vymazat
  4. Ježišmarja, už aby to bylo!!!

   Vymazat
 2. Tady někdo opravdu špatně snáší kritiku či odlišný názor...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas!! Ale po pravdě jsem podobný výlev čekal. Aneb potrefená husa, nejvíc kejhá.

   Vymazat
  2. Přesně :D

   Vymazat
 3. Vždycky jsem četla blog ráda a líbil se mi nadhled autorek. Teď mam pocit jako by se někdo naboural k jejich účtu a snažil se z nich udělat před všemi blbky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vypadá to jenom na jeden účet, ale to úplně stačí...nic z tohohle si určitě nekoupim, mam doma pořádnou porci uzenýho lososa, ale je mi jasný, kam si ho podle komentářů pod tim článkem můžu strčit (i když to nebylo ani gramaticky správně)

   pragueneedsmorestyle

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. jsem jediný kdo pochopil apríl? :)

  OdpovědětVymazat
 6. Děkujuděkujuděkuju za odkaz na Schmitzera! Geniální.

  OdpovědětVymazat
 7. Líbí se mi, že jste stále rybářky, co loví na návnadu, která chutná jim a ne rybičkám. Rybičky si tu můžou protestovat, jak chtějí, stejně je nikdo neuslyší

  OdpovědětVymazat
 8. Všecko jsem sehnal . Piváčů jsem už pět vyžah. Tak bude mejdan ? Sám to všecko nespořádám .

  OdpovědětVymazat
 9. heh. napřed sem koukala ale pak si říkám APRIL VOE:-)
  lol, moc lidí to nepobralo. :-)

  OdpovědětVymazat
 10. ... tyjo, ještěže Apríl!

  OdpovědětVymazat
 11. Podle mě o apríl vůbec nešlo a je jen ironií osudu, že to padlo na tohle datum a tím je to omluvitelné.. K tomu tvrzení se ale musí vyjádřit autorka. Možná, že se pletu?

  OdpovědětVymazat
 12. Klára :
  Tyto "potraviny" jsem si pečlivě zapsala a rozhodně si je koupím, abych byla připravena na nějakou milou návštěvu, která to rozhodně ocení. Kdy tedy přijdete?

  OdpovědětVymazat
 13. haha, s fakánkama jednou někdo nesouhlasí a fakánci se z toho můžou zesrat ... na tom je krásně vidět, jaký jste vy hipsteři ve skutečnosti emo sračky, co nic nevydržej
  úplně vidím, jak si ve trojce pláčete nad nevděčnými čtenáři, Vít vám utíra slzičky svým hedvábným kapesníkem a vy ho hladíte po jeho sametovém předloktí
  LOL

  OdpovědětVymazat
 14. super článok. oceňujem zdravú dávku nasratosti. bože, veď komu sa to nepáči, nech to nečíta. všetci čitatelia, ktorí v komentároch frflali, sa tým článkom asi cítili osobne dotknutí. trafená hus zagága.
  mám rada váš blog dievčatá a podobné vyjadrovanie zaujatých názorov je aspoň zábavné. :)
  tina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komu se to nelíbí, ať to nečte. Jo, souhlasím. Ale komu se nelíbí, že někdo opravdu má pnutí napsat, že se mu to nelíbilo, ať se neprojevuje veřejně na blogu. Šach-mat! :-P

   Vymazat
  2. "trafená hus zagága"
   univerzální odpověď na jakoukoliv reakci!

   Vymazat
 15. velebnosti, jdu blejt.. ani to nemusím vidět live!

  OdpovědětVymazat